logo

On Grid,Off Grid Solar güneş enerji sistemleri,güneş enerjili tarımsal sulama sistemleri,bina ısı yalıtımı mantolama, inşaat tadilatı ve enerji kimlik belgesinde,Balıkesir Körfezde hizmet veren firma.

İletişim
ALİ ÇETİNKAYA MAHALLESİ APDİ İPEKÇİ CADDESİ ASLA 3 APARTMANI 16/A AYVALIK/BALIKESİR

Tel 1: 05546622131

Tel 2:

Mail: sunalenerjinsaat@gmail.com

Fax: -

MİSYONUMUZ

SUNAL ENERJİ İNŞAAT OLARAK ; "İşimiz Gücümüz Enerji" diyoruz  ; Güneşten aldığımız enerjiyi, hayatımıza dahil edip, yenilenebilir ve çevreci enerji yatırımlarına öncülük etmek istiyoruz. " Enerjimiz Kaçmasın" diyoruz  ; Binalarımıza ısı izolasyon ve mantolama sistemlerini uyguluyoruz.  Binalarımızın Enerji Kimlik Belgelerini düzenliyoruz. Son olarak da " Aslan yattığı yerden belli olur diyerek  ; Yenilikçi, akılcı ve yaşanılabilir Mimari çözümlerimiz, projelendirme, uygulama, restorasyon, tadilat, dekorasyon imalatlarınızı gerçekleştirerek hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını yaratıyoruz.

Bu doğrultuda gerek kurumsal, gerekse bireysel iş alanlarında yapmış olduğumuz anlaşmalar ve yasal prosedürler doğrultusunda, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak verimli çalışma alanları sağlamayı hedeflemekteyiz. Sunduğumuz bu hizmetlerde beklentilerinize en üst seviyede cevap verebilme gayesindeyiz.

.

Çalışma Arkadaşlarımız

İlhan Kuru

Firma Sahibi İnşaat Mühendisi

Yusuf Nizamoğlu

Elektrik Elektronik Mühendisi

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin